Kvarteto českých biatlonistů ovládlo první závod Světového poháru.

22. 11. 2013SEZÓNA V BIATLONU ZAČÍNÁ

V neděli 24.11. startuje Světový pohár v biatlonu.

15. 9. 2013KATEŘINA KUDĚJOVÁ - 8. MÍSTO NA MS

Kateřina Kudějová nezopakovala vítěznou semifinálovou jízdu a obsadila 8. místo.

14. 9. 2013ÚŽASNÝ JIŘÍ PRSKAVEC - 2. MÍSTO NA MS

Jířa Prskavec ukázal, že na to opravdu má a obsadil 2. místo za Vavřincem Hradilkem!

12. 9. 2013JIŘÍ PRSKAVEC ZE 4. MÍSTA DO SEMIFINÁLE

Jiří Prskavec postoupil společně s Vařincem Hradilkem a Janem Vondrou do pátečního semifinále.

11. 9. 2013MS VE VODNÍM SLALOMU 11.-15.9. PRAHA - TROJA

PŘIJĎTE FANDIT!!!

10. 9. 2013VÍTĚZNÁ VERONIKA VÍTKOVÁ V OBERTILLIACHU

Veronika Vítková se zúčastnila v rámci soustředění v Obertilliachu mistrovství Rakouska a zvítězila.

25. 2. 2013Jiří Prskavec a Kateřina Kudějová vítězi Oceania open 2013

Jiří Prskavec navázal na sobotní vítězství Kateřiny Kudějové v otevřeném mistrovství Austrálie a stal se vítězem třetího letošního závodu série World Ranking Race.

18. 2. 2013Veronika Vítková zazářila na MS v NMNM

Veronika Vítková zvládla úspěšně biatlonové MS v Novém Městě na Moravě

9. 1. 2013Skvělá Vítková a spol. České biatlonistky mají bronz ze štafety Světového poháru

České biatlonistky zazářily v biatlonové "Mekce" v německém Ruhpoldingu. Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Kristýna Černá a Veronika Zvařičová vybojovaly ve štafetě Světového poháru třetí místo. Závod na 4x6 kilometrů vyhrály Norky před Ruskami.