HOME  |    CZEN

Archiv novinek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

14. 4. 2012TT: Paprstka vyráží na Světový pohár

Cyklista a člen Talent teamu Tomáš Paprstka na začátku nové sezóny míří na další závod Světového poháru na horských kolech. Ten se uskuteční v belgickém Houffalize.

13. 4. 2012TT: Po hlavě do nové vodní sezóny

Vodním slalomářům v těch dnech končí chvíle příprav a naplno se vrhají do nové sezóny. Již o víkendu ji zahájí kvalifikačním závodem na olympijské hry v Londýně 2012.

12. 3. 2012TT: Vítková na MS nezklamala a bodovala

Nejlepší česká biatlonistka a členka Talent teamu Veronika Vítková má za sebou vydařené mistrovství světa v německém Ruhpoldingu. Všechny závody dokončila na bodovaných pozicích, v tom posledním se dokonce dlouho držela na medailové pozici.

21. 2. 2012TT: Příprava Vítkové na MS skončila zlatem

Česká reprezentantka v biatlonu a členka Talent teamu Veronika Vítková se lépe na nadcházející mistrovství světa nemohla připravit. V dálkovém běhu na 30 km v italském Val Casies senzačně zvítězila.

5. 2. 2012TT: Vítková ve stíhačce senzačně devátá!

Česká biatlonistka a členka Talent teamu Veronika Vítková má každým závodem lepší formu. V sobotním stíhacím závodě Světového poháru v norském Holmenkollenu si znovu vylepšila své dosavadní maximum a skončila na senzačním devátém místě.

2. 2. 2012TT: Vítkové se v Oslu daří, opět vylepšila své maximum

Nejlepší česká biatlonistka a členka Talent teamu Veronika Vítková si opět vylepšila své dosavadní maximum v závodech Světového poháru. Ve čtvrtečním závodě v norském Holmenkollenu doběhla ve sprintu na 7,5 km jedenáctá.

16. 1. 2012TT: Vánice ani pátek 13. Vítkovou nezaskočily

Pro někoho nešťastný pátek 13. se stal pro biatlonistku Veroniku Vítkovou, českou reprezentantku a členku Talent teamu, naopak velmi úspěšným dnem. Ve skvělé formě se před domácím publikem předvedla v závodech Světového poháru v Novém Městě na Moravě.

10. 1. 2012TT: Další body pro Vítkovou

Česká reprezentantka v biatlonu a členka Talent teamu Veronika Vítková si připsala další body v hodnocení závodů Světového poháru. V německém Oberhofu obsadila 27. místo.

3. 1. 2012TT: Biatlonistky jsou již na trati

České biatlonistky a členky Talent teamu Veronika Vítková a Veronika Zvařičová nezahálejí a naplno už vtrhly na závodní tratě.

1. 1. 2012TT: Paprstka má dobrou formu na MČR

Odpočinek během vánočních svátků? To neplatí pro cyklistu a člena Talent teamu Tomáše Paprstku. Mladý závodník se na přelomu nového roku zúčastnil několika mezinárodních závodů v Belgii a Lucembursku, aby se co nejlépe připravil na nadcházející mistrovství České republiky.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10