HOME  |    CZEN

Archiv novinek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

30. 9. 2011TT: Hradilek o víkendu na EXTREME KAYAK - sledujte online!

Sledujte online Vavřince Hradilka při mistrovství světa v extrémním kajaku. Finále v sobotu 1. října ve 13 hodin!

27. 9. 2011Talent team se poprvé představil... sám sobě

Historicky první setkání členů Talent teamu se uskutečnilo v pondělí 26. září. V příjemném prostředí vinotéky U sv. Vincenta v Praze-Břevnově se sešli jeho zakladatelé, mladí závodníci, trenéři, zástupci médií i významní sportovní patroni.

26. 9. 2011TT: Vítková krůček od medaile

Na mistrovství světa v letním biatlonu na kolečkových lyžích, které se konalo ve dnech 22. až 25. září v Novém Městě na Moravě, se představily i dvě členky Talent teamu - Veronika Vítková a Veronika Zvařičová. Podaly velice dobré výkony, ale na vytouženou medaili to přesto nestačilo.

21. 9. 2011TT: Zlatý double vodních slalomářů!

V Praze – Tróji se o víkendu 17. a 18. září konalo mistrovství České republiky ve slalomu a sprintu na divoké vodě v dorostenecké a juniorské kategorii. Mezi juniory zazářili i dva členové Talent teamu – Jiří Prskavec a Karolína Galušková – kteří si suverénně dojeli pro zlaté medaile!

20. 9. 2011TT: Bronzová vesla sester Antošových

Krátce poté, co si na nedávném mistrovství světa ve veslování vybojovaly účast na olympijských hrách v Londýně 2012, dosáhly členky Talent teamu – sestry Jitka a Lenka Antošovy – dalšího velkého úspěchu.

13. 9. 2011TT: Týmové stříbro pro Kudějovou na MS

O víkendu se v Bratislavě konalo mistrovství světa ve vodním slalomu. Zúčastnili se ho i tři členové Talent teamu: Jiří Prskavec, Vavřinec Hradilek a Kateřina Kudějová. V individuálních soutěžích se však na stupně vítězů - na rozdíl od mistrovství Evropy a Světového poháru v Praze-Troji - neprosadili. Medailovou chuť si spravila pouze Kudějová v soutěži týmů, kde vybojovala stříbro.

8. 9. 2011Český beachvolejbal má nového krále a královnu

Robert Kufa a Michaela Vorlová se stali symbolickými vládci českého beachvolejbalu pro letošní rok, když zvítězili v 6. ročníku exhibičního turnaje O krále a královnu pláže (King & Queen of the Beach) v Praze. Kufa tak navázal na úspěch svého bratra, který soutěž vyhrál v roce 2009. Největší favorit turnaje Petr Beneš postoupil sice bez porážky do finále, ale na svá prvenství z let 2006 a 2008 nenavázal.

7. 9. 2011Královská tečka za sezonou domácího beachvolejbalu

Po republikových šampionátech minulý týden v Chodově (ženy) a tento víkend ve Slavkově (muži) se česká elita v plážovém volejbalu rozloučí s domácí sezonou v areálu Žlutých lázní v Praze-Podolí. Ve čtvrtek 8. září se zde uskuteční 6. ročník exhibičního turnaje O krále a královnu pláže - nejlepšího hráče a hráčku českého beachvolejbalu této sezony.

4. 9. 2011Sestry s olympijskou jistotou

Velice vydařené mistrovství světa ve veslování ve Slovinsku absolvovaly minulý týden sestry Lenka a Jitka Antošovy.

29. 8. 2011TT: Prskavec poprvé mistrem republiky!

Obrovským triumfem skončilo víkendové mistrovství České republiky ve vodním slalomu na Lipně. Dva členové Talent teamu - Jiří Prskavec a Vavřinec Hradilek - totiž v nabité soutěži kajakářů obsadili dvě nejvyšší příčky.