HOME  |    CZEN

Archiv novinek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

29. 8. 2011Vrcholný beach ve Žlutých lázních

Česká beachvolejbalová elita se představí ve Žlutých lázních v Praze-Podolí ve čtvrtek 8. září. Osm nejlepších mužů a stejný počet žen zde bude od 16 hodin bojovat v 6. ročníku turnaje King & Queen of the Beach o titul nejlepšího hráče a hráčky tuzemského plážového volejbalu.

23. 8. 2011Veslařský Chalupa Cup už podevatenácté!

V sobotu 1. října se v Jindřichově Hradci uskuteční již 19. ročník oblíbené exhibiční soutěže Chalupa Cup 2011. Nejlepší veslaři z Česka i zahraničí se na rybníku Vajgar utkají na netradiční trati dlouhé 200 metrů. Kromě toho nebudou chybět historické gigové osmiveslice, tradiční závod dračích lodí a naprostá novinka – závod na Stand Up Paddleboardech.

15. 8. 2011TT: SP horských kol na Vysočině

V Novém Městě na Moravě se o uplynulém víkendu konaly závody Světového poháru MTB cross country. V sobotních soubojích se na startu objevili i dva členové Talent teamu, Zuzana Pirzkallová a Tomáš Paprstka. Mladá dvojice sice na přední příčky nedosáhla, celkově však Češi do závěrečného pořadí výrazně promluvili.

13. 8. 2011TT: SP v Praze - Triumf kajakáře Hradilka!

Vynikajícího úspěchu dosáhl kajakář Vavřinec Hradilek, český reprezentant ve vodním slalomu a člen Talent teamu, v sobotním závodě Světového poháru v Praze-Troji. Před zraky nadšeného a bouřlivě aplaudujícího publika nenašel v kategorii K1 přemožitele a nechal za sebou i posledního mistra světa a Evropy Daniele Molmentiho z Itálie.

8. 8. 2011TT: Hradilek s Prskavcem ve finále SP v Troji

V kanoistickém areálu v Praze-Troji se uskuteční finále Světového poháru – nejprestižnější mezinárodní série ve vodním slalomu. Závodit se bude od pátku 12. srpna do neděle 14. srpna. Na startu se objeví kompletní česká elita včetně dvojnásobné olympijské vítězky Štěpánky Hilgertové, Stanislava Ježka a také dvou členů Talent teamu Vavřince Hradilka a Jiřího Prskavce.

7. 8. 2011TT: Paprstka při debutu nezklamal

V Dohňanech na Slovensku se uskutečnilo v minulých dnech mistrovství Evropy MTB cross country horských kol. V kategorii mužů do 23 let se představil také člen Talent teamu Tomáš Paprstka. V nabité konkurenci obsadil se ztrátou 4:42 celkové 21. místo.

4. 8. 2011TT: Paprstka – ME je závod jako každý jiný, chci vyhrát

Před mistrovstvím Evropy v MTB cross country horských kol na Slovensku jsme vyzpovídali člena Talent teamu Tomáše Paprstku, který si právě zde odbude svou premiéru v kategorii mužů do 23 let. Jak se na závod těší a co dalšího ho čeká?

1. 8. 2011TT: Biatlonistky utužují formu v Rakousku

Mladé reprezentantky v biatlonu a členky Talent teamu Veronika Vítková a Veronika Zvařičová v příštích dnech absolvují další část své přípravy na nadcházející sezónu.

1. 8. 2011TT: Hradilkův zlatý předolympijský závod!

Kajakář a člen Talent teamu Vavřinec Hradilek vyhrál o víkendu předolympijský závod vodních slalomářů v Londýně!

18. 7. 2011TT: Pirzkallová došlápla k bronzu

Výborným výkonem si pro bronzovou medaili na mistrovství republiky v cross country na horských kolech v Teplicích dojela v kategorii juniorek členka Talent teamu Zuzana Pirzkallová a dosáhla jednoho ze svých největších úspěchů v kariéře.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10