HOME  |    CZEN

Archiv novinek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

17. 7. 2011TT: Stříbrný slalom Jiřího Prskavce

Dalšího skvělého úspěchu dosáhl člen Talent teamu Jiří Prskavec. Na mistrovství Evropy na divoké vodě do 23 let v Banja Luce obsadil mezi kanoisty ve slalomu druhé místo.

10. 7. 2011TT: Sesterský dvojskif dojel pátý

Světový pohár ve veslování v Luzernu přinesl úspěšný výsledek členkách Talent teamu – sestrám Lence a Jitce Antošovým.

9. 7. 2011TT: Dvojnásobný bronz na kolech

Hned dva zástupce měl Talent team ve třetím kole Slovenského poháru MTB v Dohňanech v sobotu 9. července.

4. 7. 2011TT: Nešťastné dotyky vodních slalomářů

Jiří Prskavec, bronzový medailista z letošního ME seniorů a člen Talent teamu, má za sebou další vydařený start na vrcholné soutěži.

27. 6. 2011TT: Hradilek s Prskavcem závodili ve Světovém poháru

O víkendu 25. až 26. června se ve slovinském Tacenu uskutečnil druhý závod Světového poháru vodních slalomářů. Mezi závodníky byli i dva členové Talent teamu. Vavřinec Hradilek skončil na pátém místě, Jiřímu Prskavcovi náleží 14. příčka.

20. 6. 2011TT: Bramborová medaile pro Paprstku a Pirzkallovou

O víkendu 18. – 19. června se v Peci pod Sněžkou uskutečnil 4. závod Českého poháru v cross country na horských kolech – Bike víkend MTB.

16. 6. 2011Bike víkend v Peci pod Sněžkou

O víkendu 18. – 19. června se v Peci pod Sněžkou uskuteční Bike víkend MTB.

16. 6. 2011Talent team: Jiří Prskavec na on-line iDNES.cz

Vůbec poprvé odpovídal prostřednictvím chatu na dotazy čtenářů vodní slalomář Jiří Prskavec, člen Talent teamu a bronzový medailista z nedávného mistrovství Evropy.

13. 6. 2011Talent team: Paprstka a Pirzkallová závodili v Plzni

V sobotu 11. června se v Plzni konalo třetí pokračování letošního ročníku Českého poháru horských kol (ČP MTB) v disciplíně cross-country. Na předních místech o sobě dali vědět i reprezentanti Talent teamu Zuzana Pirzkallová a Tomáš Paprstka.

13. 6. 2011Talent Team: Prskavec se senzačním evropským bronzem!

Mladá hvězda Talent teamu, kajakář Jiří Prskavec, zažívá v těchto dnech svůj životní úspěch. Po loňském juniorském titulu mistra Evropy nyní získal evropský bronz i mezi muži. Osmnáctiletý talent, který usiluje o účast na olympiádě v Londýně 2012, se tak ukazuje ve skvělé formě.