HOME  |    CZEN

Archiv novinek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

30. 5. 2011Talent Team: Výborné výsledky skifařek

Sestry Antošovy z Talent Teamu dosáhly vynikajících výsledků na světovém poháru v Mnichově. I když obyčejně sedí na jedné lodi, tentokrát šlo o výsledky v individuálním závodě. Jitka, starší ze sesterského dua, obsadila 4. místo a Lenka 12. místo.

16. 5. 2011Vodní slalom v Tróji

O víkendu 14.-15. května se v pražské Tróji uskutečnil Český pohár ve vodním slalomu, který byl zároveň nominačním závodem do reprezentačního družstva ČR. Tento fakt dával závodu výjimečnost i atraktivitu.

15. 5. 2011ČESKÝ POHÁR HORSKÝCH KOL

V sobotu 14. května proběhlo v Aši druhé kolo Českého poháru na horských kolech v cross-country.

14. 5. 2011BIATLONISTKÁM ZAČALA PŘÍPRAVA

České reprezentantky v biatlonu a zároveň členky Talent Teamu Veronika Vítková a Veronika Zvařičová zahájily pod vedením trenéra Jindřicha Šikoli přípravu pro nadcházející sezónu 2011/2012.

9. 3. 2011Veronika Vítková: Osmá na MS!!!

Fantastického životního výsledku dosáhla před několika málo minutami česká reprezentantka v biatlonu Veronika Vítková.

3. 3. 2011TOMÁŠ SLAVÍK – FANTASTICKÉ UMÍSTĚNÍ NA MS

Sdruženář Tomáš Slavík dosáhl fantastického úspěchu v individuálním závodě na mistrovsvtí světa v Oslu, kdy doběhl na vynikajícím 7. místě. Gratulujeme!

28. 2. 2011VERONIKA ZVAŘIČOVÁ – KVALITNÍ VÝSLEDKY NA ME

Česká reprezentantka v biatlonu Veronika Zvařičová obsadila na mistrovství Evropy v italském Ridnau 11. místo ve sprintu a 18. místo ve stíhacím závodě.

7. 2. 2011VERONIKA VÍTKOVÁ – NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY V SEZÓNĚ

Česká reprezentantka v biatlonu Veronika Vítková dosáhla na nejlepší výsledky v sezóně. V americkém Presque Isle doběhla ve sprintu na 23. místě a ve stíhacím závodě si ještě o dvě příčky polepšila.

10. 1. 2011Biatlon: Veronika Vítková bodovala

Veronika Vítková bodovala o víkendu ve Světovém poháru v Oberhofu. V rychlostním závodě na 7,5 km se umístila na 32. místě.

10. 1. 2011Cyklokros: Skvělý výkon Tomáše Paprstky

Skvělým výkonem se předvedl Tomáš Paprstka na mistrovství republiky v cyklokrosu, který se konal tento víkend v Hlinsku.