HOME  |    CZEN

Dvojice Alison a Bernardo přehrála své protihráče 2:0 na sety

6. 7. 2008

ČT4, ČT24 - Na brněnské přehradě vyvrcholila druhá nejvýznamnější beachvolejbalová akce sezóny na našem území - mužský turnaj FIVB Challenger. Po loňském vítězství české dvojice Lébl - Bíza se letos žádný z domácích párů nevměstnal ani mezi semifinalisty. O turnajový triumf si zahrály dvě brazilské dvojice.

redaktor
--------------------
Dvojice Alison - Bernardo ve žlutém všechny své soupeře v turnaji doslova válcovala. Neztratila jediný set, a to ani v souboji třetího kola právě proti budoucím finálovým soupeřům, páru Lipe - Pitta. Ani v závěrečném zápasu nepřipouštěla favorizovanější z dvojic nějaké komplikace. Alison s Bernardem rozdrtili své kamarády z Ria v úvodním setu 21:13. Druhá sada měla vyrovnanější spád. Po výhře 21:17 se ale přesto ze zaslouženého triumfu radovali Alison a Bernardo.

Bernando, vítěz turnaje
To víte, my se výborně známe, pak je takový zápas vždy náročný, ale zase můžeme divákům i něco předvést. Ti brněnští byli skvělí. Už kvůli nim bych chtěl za rok zase přijet.

redaktor
Z českých zástupců uhrál nejlepší umístění pár Kubala - Dumek, který obsadil sedmou příčku.