HOME  |    CZEN

Výběr z médií

11. 7. 2010Michal Bíza korunován vládcem českého beachvolejbalu, Hana Dopitová královnou

Praha, 11. července 2010 – Michal Bíza a Hana Dopitová ovládli pátý ročník prestižního beacholejbalového turnaje King & Queen of the Beach. O korunu krále a královny české pláže se hrálo za tropického počasí ve sportovním areálu Gutovka v Praze 10.

12. 7. 2009David Kufa králem českého beachvolejbalu, Tereza Petrová královnou

David Kufa a Tereza Petrová zvítězili ve čtvrtém ročníku beachvolejbalového turnaje King & Queen of the Beach a stali se novými vládci českého plážového volejbalu. Prestižní soutěž s prize money 20 tisíc korun v každé kategorii se uskutečnila ve sportovním areálu Gutovka v Praze 10.

10. 8. 2008Petr Beneš a Kristýna Kolocová se stali vládci

(PRAHA, 10. srpna 2008) – Letošní mistr republiky Petr Beneš a vicemistryně Evropy do 23 let Kristýna Kolocová se stali symbolickými vládci českého plážového volejbalu. Oba zvítězili ve 3. ročníku turnaje King & Queen of the Beach (Král a královna pláže), který se v neděli uskutečnil v O2 Žlutých lázních v Praze a pořádala ho agentura USP (United Sport Partners). Současně jim náleží prémie sedm tisíc korun.

9. 9. 2006Petr Beneš a Vendula Haragová vítězi beachvolejbalového turnaje o Krále a královnu pláže

Kategorii mužů vyhrál největší favorit, mezi ženami dominovaly Moravanky (PŇOV-PŘEDHRADÍ, 9. září 2006) – Český plážový volejbal korunoval o víkendu svého nového krále a královnu. Vítězi druhého ročníku prestižního turnaje King & Queen of the Beach v Pňově-Předhradí se stali Petr Beneš a Vendula Haragová a vystřídali tak loňskou dvojici Michal Bíza-Tereza Tobiášová.

24. 7. 2005Z náhradníka se stal beachvolejbalový král

PRAHA (24. července 2005) – Český beachvolejbal zná od tohoto víkendu nejlepšího hráče a hráčku. Pomyslným králem a královnou se při historické domácí premiéře turnaje King and Queen of the Beach v areálu Go Žluté lázně v Praze-Podolí stali Michal Bíza a Tereza Tobiášová.