HOME  |    CZEN

King & Queen of the Beach 2005, 2006, 2008, 2009, 2010

Výsledky 2010:
Muži – semifinálová skupina: Bíza, Beneš – Weiss, Dumek 22:20, Bíza, Dumek – Beneš, Weiss 21:19,
Bíza, Weiss – Beneš, Dumek 21:19
Finále: Michal Bíza, Jan Dumek – Petr Beneš, Jindřich Weiss 21:12

Ženy – semifinálová skupina: Dopitová, Haragová – Kolocová, Bláhová 21:17,
Dopitová, Kolocová – Bláhová, Haragová 21:18, Dopitová, Bláhová – Kolocová, Haragová 21:17
Finále: Hana Dopitová, Vendula Haragová - Kristýna Kolocová, Anna Šulcová 21:18 

Výsledky 2009:
Muži – semifinálová skupina: Bíza, R.Kufa – D. Kufa, Tichý 19:21, Bíza, Tichý – D. Kufa, R. Kufa 18:21, Bíza, D. Kufa – R. Kufa, Tichý 19:21
Finále: David Kufa, Michal Bíza – Robert Kufa, Martin Tichý 21:15

Ženy – semifinálová skupina: Sluková, Petrová – Klapalová, Kolocová 21:13, Sluková, Klapalová – Petrová, Kolocová 21:17, Sluková, Kolocová – Klapalová, Petrová 21:16.
Finále: Tereza Petrová, Hana Klapalová – Markéta Sluková, Kristýna Kolocová 21:12 

Výsledky 2008:
Muži, finálová skupina: P. Beneš, Přidal – Krč, Sedláček 21:16, P. Beneš, Sedláček – Krč, Přidal 21:12, P. Beneš, Krč – Sedláček, Přidal 21:18. Finále: Petr Beneš, Michal Provazník – Petr Sedláček, Jan Dumek 21:14, 22:20.

Ženy, finálová skupina: Kolocová, Háječková – Sluková, Klapalová 24:22, Kolocová, Klapalová – Sluková, Háječková 23:21, Kolocová, Sluková – Klapalová, Háječková 21:11.
Finále: Kristýna Kolocová, Hana Klapalová – Markéta Sluková, Lenka Háječková 21:19, 21:15. 

Výsledky 2006: 
Muži, finálová skupina: P. Beneš, Weiss – J. Beneš, Tichý 21:12, P. Beneš, Tichý – J. Beneš, Weiss 21:19, P. Beneš, J. Beneš – Tichý, Weiss 21:19. Finále (vyzyvatelé P. Beneš a Weiss): P. Beneš, J. Beneš – Weiss, Tichý 21:15, 21:18. Konečné pořadí: 1. Petr Beneš (Žraloci Pňov-Předhradí), 2. Jindřich Weiss (Sokol Brno I), 3. Josef Beneš (Žraloci Pňov-Předhradí), 4. Martin Tichý (Beach club Strahov).

Ženy, finálová skupina: Haragová, Šotkovská - Petrová, Šulcová 21:14, Haragová, Petrová – Šotkovská, Šulcová 21:12, Petrová, Šotkovská – Haragová, Šulcová 29:27. Finále (vyzyvatelky Haragová a Petrová): Haragová, Šotkovská – Petrová, Holubová 21:16, 27:29, 15:13. Konečné pořadí: 1. Vendula Haragová (Uherské Hradiště), 2. Tereza Petrová (Sokol Brno I), 3. Ilona Šotkovská, 4. Anna Šulcová (obě BC Praha-Pankrác).

Výsledky 2005:
Muži: Bíza, P. Beneš-Palinek, Pavelka 21:17, Bíza, Palinek-P. Beneš, Pavelka 21:17, Bíza, Pavelka-Palinek, P. Beneš 21:18. O pořadí na 2. místě rozhodoval rozstřel na polovinu hřiště: P. Beneš-Palinek 15:12. Pořadí: 1. Michal Bíza, 2. Petr Beneš, 3. Michal Palinek, 4. Vladek Pavelka.

Ženy: Tobiášová, Šotkovská-Haragová, Kuchtová 21:12, Tobiášová, Haragová-Šotkovská, Kuchtová 21:16, Tobiášová, Kuchtová-Šotkovská, Haragová 21:17. Pořadí: 1. Tereza Tobiášová, 2. Ilona Šotkovská, 3. Vendula Haragová, 4. Eva Kuchtová.